Novinky

Uvnitř může nově sportovat až 30 osob

Díky rozvolnění vládních nařízení je bude od 17. května 2021 možné po půl roce opět sportovat i ve vnitřních prostorách. Od 24. 5. se zvýšila kapacita sportoviště na 30 osob.

Platit to bude i na SK Pedagog České Budějovice. Sportování však podléhá následujícím pravidlům, které budou všichni respektovat a dodržovat.

Na vnitřním sportovišti může být maximálně 30 osob ve skupinkách nejvýše po 12. Podmínkou pro vstup na sportoviště je buď: potvrzení o prodělání nemoci v posledních 90 dnech, potvrzení o kompletně absolvovaném očkování proti covidu-19 nebo negativní test na covid-19 (buď PCR max. 7 dní před, nebo antigenní max. 72 hodin před). 

Kontrola bude probíhat tak, že každý po příchodu do areálu vyplní své jméno a příjmení, typ splnění podmínek (očkování/imunita/test) a čestné prohlášení stvrdí svým podpisem. Dodržování podmínek si budou kontrolovat zástupci jednotlivých oddílů (předsedové/trenéři/aj.). V platnosti zůstávají základní hygienická pravidla, chybět nebudou nádoby s dezinfekcí, apod. Využívat se nesmí šatny a sprchy

Na všechny sportovce se na Pedagogu znovu těšíme, bylo to dlouhé. Předem děkujeme za respektování daných podmínek. V dalších týdnech by se měla situace ještě více rozvolnit, tak si to nepokažme.

Vedení SK Pedagog ČB