Novinky

Radek Košťál bude pokračovat v Pedagogu

V minulé sezoně stihl jenom tři utkání, ale zalíbilo se mu na jihu Čech natolik, že zde bude hrát dál. Radek Košťál zůstává v Pedagogu i pro další sezonu.

Trojnásobný mistr republiky přicházel do Českých Budějovic jako mimořádná posila. I přes drobné zdravotní problémy to potvrdil v úvodu minulého ročníku. Radek Košťál odehrál tři ze čtyř utkání a s ním v sestavě Pedagog vždy triumfoval. Sám z deseti duelů prohrál jediný a byl nejlepším mužem úspěšnosti první ligy.

Budějovice přirostly Radkovi rychle k srdci a velmi jej mrzelo, že si nejen skvělou atmosféru v domácích zápasech užil jen krátce. I proto se s klubem dohodl na pokračování spolupráce i pro další sezonu. S jedničkou Pedagogu si klub, spoluhráči i zástupce jednoho z hlavních partnerů pivovaru Samson definitivně plácli na začátku června, kdy Košťál dorazil do Budějovic s celou rodinou.

"Budějovice i celé jižní Čechy jsou nádherné. Moc se mi tady líbí a těším se na příští sezonu. Věřím, že už ji konečně odehrajeme celou," uvedl 47letý bývalý reprezentant.

Nový ročník by měl začít v polovině září.