Novinky

V sobotu doma Havířov, Ostrava v neděli nepřijede

Po dvou ligových víkendech na stolech soupeřů se Pedagog vrací v první lize do své herny. Čeká ho jen jedno utkání, v sobotu zde přivítá B tým Havířova (15).

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice přivezl ze čtyř venkovních duelů jen jednu výhru, a tak v neúplné tabulce klesl na 12. místo. Doma jsou Jihočeši však silnější, a tak věří v tučný bodový zisk. 

SKST Havířov B má letos skvělý a početný tým, ze sedmi zápasů šest vyhrál a jen naposledy remizoval se Sokolem Hradec Králové. Za tým nastoupilo už osm hráčů.

TTC Ostrava 2016 B ohlásila, že dva hráči ze základní čtyřky jsou v izolaci, a tak využila covidových pravidel a zápas si nechala odložit. Vše musí písemně doložit, jinak se jí zápasy (včetně toho sobotního v H. Brodě) zkontumují.

Účastníci utkání musí dodržet opatření nařízená Ministerstvem zdravotnictví - po celou dobu mít nasazený respirátor a splnit jednu z podmínek prokázání bezinfekčnosti - 14 dní po kompletním očkování, maximálně 180 dní po prodělání nemoci covid-19, maximálně 24 hodin starý negativní antigenní test či maximálně 72 hodin starý negativní PCR test.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice - SKST Havířov B v sobotu v 15.00 hodin

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice - TTC Ostrava 2016 B ODLOŽENO