Novinky

Polovinu sezony i rok 2021 uzavře Pedagog doma

Poslední zápasy první poloviny sezony a zároveň i roku 2021 čekají stolní tenisty Pedagogu v první lize. V sobotu od 15 hodin přivítají Moravskou Slavii Brno, v neděli od 10 hodin pak Hustopeče.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice vyhrál tři z posledních čtyř zápasů, ale v tabulce i tak zůstal jedenáctý. Třeba na sedmé EL Niňo však ztrácí jen dva body. Navíc doma jsou Jihočeši silnější, překonal je na Branišovské zatím jen Havlíčkův Brod a Nový Jičín.

Moravská Slavia Brno si vede velmi dobře a uzavírá šestici nejlepších celků v soutěži. Tradičnímu kvartetu hráčů Handl, Šmerda, Gorecki, Smýkal se daří hlavně doma, venku má bilanci vyrovnanou. Loni Pedagog doma ve druhém kole přehrál Brno 10:5.

Hustopeče jsou v tabulce třetí a zatím jako jediné dokázaly porazit vedoucí Ostravu B, která však tehdy hrála jen ve třech hráčích. Tým oproti loňsku, kdy padl v prvoligové premiéře Pedagogu na jihu Čech 7:10, ještě posílil. Tvoří ho hlavně Schwarzer, Štrof, Kopányi a Klimek s Mesarošem. 

Na sobotní utkání od 15 hodin proti Brnu mohou dorazit diváci, kteří prodělali covid či jsou proti němu očkovaní. V neděli však hráči Hustopečí s přítomností diváků nesouhlasili, a tak se bude muset hrát bohužel bez diváků...