Novinky

Famózní konec roku! Pedagog přetlačil Brno i Hustopeče!

Skvělou podívanou nabídl poslední víkend první poloviny sezony v I. lize. Pedagog doma přetlačil Brno 10:6 a poradil si i 10:5 s Hustopečemi.

Zápas s Brnem nabídl skvělou podívanou v bujaré atmosféře. Čtyřhry byly jednoznačné, po jedné na obě strany. Domácím vyšla první runda. Jen Filip těsně padl s Goreckim, hlavně Pavlova výhra 10 v pátém s brněnskou jedničkou Handlem byla povzbudivá. Hosté naposledy vyrovnali na 4:4, pak Radek s Pavlem přidali důležité výhry.

Z posledních pěti utkání Pedagog vyhrál čtyři, závěr se nesl v úžasné kulise. Radek ve skvělém duelu přetlačil Handla a uzavřel povedený duel. Pavel se blýskl třemi body, což znamená jeho nejlepší prvoligový zápis.

12. kolo I. ligy mužů - 11. 12. 2021: TBG Swietelsky Pedagog ČB - MS Brno 10:6

Košťál 4, P. Kortus ml. 3, Hanák 2, debl - Gorecki, Handl 2, Smýkal, debl 

Rozhodčí: Tenglová. Diváků: 30.


Hustopeče odmítly hrát s diváky, a tak do herny mohlo jen dvacet osob. I tak však Pedagog navázal na sobotní jízdu a podruhé v sezoně vyhrál oba debly. Tentokrát se to hodilo dvakrát, navíc oba 3:0. Dvoubodový náskok si domácí drželi po dvě první série. Jihočeši bodovali přes Klimka, k tomu přidával bodíky spolehlivý Radek. 

A od stavu 6:4 domácí ovládli čtyři z posledních pěti duelů. Chytil se i Filip s Klimkem, Martin zvládl bitvu se Schwarzerem. Jen Pavel padl v pěti setech s Kopányim. Utkání uzavřel fenomenální Radek, který za celý víkend neprohrál. Pedagog celkově dosáhl skvělého úspěchu, když porazili silný tým Hustopečí 10:5 a Vánoce stráví na osmé příčce s bilancí 7 výher 6 porážek. 

13. kolo I. ligy mužů - 12. 12. 2021: TBG Swietelsky Pedagog ČB - Hustopeče 10:5

Košťál 4, Hanák 2, P. Kortus ml., F. Kortus, debly - Štrof, Kopányi 2, Schwarzer. 

Rozhodčí: Tenglová. Diváků: 0.