Novinky

Pedagog Cup znovu připraví na novou sezonu

Již třetí rok po sobě poslouží Pedagog Cup jako rozehrání před novou sezonou. Jeho třetí ročník se v prvoligové herně budějovického klubu chystá na sobotu 10. září.

Většina jihočeské špičky doplněná o kvalitní hráče z dalších krajů. Tak vypadala v prvních dvou ročnících startovní listina Pedagog Cupu. Ani v roce 2022 by to nemělo být jiné. Do herny v Branišovské ulici už se delší dobu chystají přední hráči, a tak turnaj opět poslouží jako výborné rozehrání před blížící se sezonou.

Letošním termínem je 10. září, tedy v ideální době. Hrát se bude ve skupinách, postupující zabojují ve finálovém pavouku o titul, zbytek se utká v útěše. Muži a ženy hrají dohromady, turnaj je otevřený i pro hráče z dalších krajů. Čtyřhra se nehraje.

Přihlášky jsou do čtvrtka 8. 9. do 12 hodin na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úvodní ročník ovládl Michal Vávra, aktuálně titul obhajuje Jakub Slapnička. Připomeňte si loňský ročník a jeho výsledky zde

Turnaj podporuje Město České Budějovice a Jihočeský kraj.

Propozice:

Letní Pedagog Cup 2022

 1. Pořadatel: SK Pedagog České Budějovice

 2. Datum: sobota 10. 9. 2022

 3. Místo: Herna stolního tenisu SK Pedagog, Branišovská 36, Č. Budějovice

 4. Ředitelství soutěže:

ředitel: Pavel Kortus
vrchní rozhodčí: Pavel Kortus ml.

 1. Přihlášky: Jmenovité přihlášky zašlou hráči nejpozději do čtvrtka 8. 9. 2022 do 12 hodin na adresu ředitele turnaje Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášky budou zpětně potvrzeny.

 2. Podmínky účasti: Kapacita turnaje je 48 hráčů. Zúčastnit se mohou muži i ženy ze všech krajů České republiky s platnou registrací.

 3. Vklady: Budou vybírány ve výši 150 Kč za hráče.

 4. Předpis: Hraje se podle Pravidel stolního tenisu, podle Soutěžního řádu stolního tenisu a podle ustanovení tohoto rozpisu. Všechny zápasy se hrají na tři vítězné sety z pěti.

 5. Míčky: *** Joola Flash plastové

 6. Systém soutěže: Hraje se ve skupinách, z nichž první dva postupují do vyřazovacích bojů, kde už se hraje systémem k.o. Nepostupující ze skupin budou hrát útěchu, která se hraje rovněž systémem k.o. Hráči budou nasazení do turnaje dle hodnoty jejich ELO k 1. 8. 2022. Systém soutěže se může měnit dle počtu přihlášených. Čtyřhra se nehraje.

 7. Soutěže: Dvouhra - hlavní soutěž, útěcha

 8. Ceny: Hráči umístění na 1. – 3. místech a vítěz útěchy obdrží věcné ceny.

 9. Občerstvení: V klubovně, v přízemí budovy SK Pedagog

 10. HYGIENICKÁ OPATŘENÍ: Pořádání a účast na akci podléhá aktuální epidemiologické situaci. Každý účastník je povinen dodržovat aktuální hygienická opatření. Podmínky účasti na turnaji budou upřesněny dle aktuální situace s onemocněním covid-19.

 11. Časový pořad:

8.00-8.30 hod.: prezentace
8.30-8.45 hod.: losování
8.50 hod.: nástup a zahájení soutěže

Za SK Pedagog ČB, Pavel Kortus

 

Partneři turnaje: Město České Budějovice Jihočeský kraj