Novinky

Pedagog se doma může přiblížit záchraně v první lize

Už jen šest kol zbývá odehrát v letošní ligové sezoně. Pedagog hraje hned čtyřikrát doma. Nyní přivítá v sobotu Hustopeče (14.00) a v neděli Brno (10.00).

TBG Swietelsky Pedagog díky domácí výhře 10:2 s Ostravou poskočil v prvoligové tabulce na osmé místo a je zase o něco blíž záchraně v první lize. Na čtyři utkání sice přišel o jedničku Martina Hanáka, i tak je ale situace budějovického týmu nadějná. Nyní hostí Hustopeče a Brno, což jsou soupeři, na které se Jihočechům daří. V první lize je doma vždy porazili, s Brnem navíc vyhráli všech pět dosavadních vzájemných soubojů.

Pedagog získal pro závěr sezony na střídavé starty Jakuba Makaru z pražského EL Niňa a Matěje Záboje z Havlíčkova Brodu, odkud už je do týmu zapůjčený i Adam Sivera.

Sobotní soupeř Hustopeče je ve středu tabulky na páté příčce. Brno má vážnější problémy. Je předposlední a to i přes to, že získalo indickou posilu a naposledy po jedenácti prohrách v řadě porazilo poslední Zlín. Případná nedělní výhra by záchranu Pedagogu už posunula téměř k jistotě.

Přijďte podpořit hráče Pedagogu a podívat se na špičkový stolní tenis.

TBG Swietelsky Pedagog ČB - TJ Agrotec Hustopeče v sobotu ve 14 hodin

TBG Swietelsky Pedagog ČB - TTC MS Brno v neděli v 10 hodin