Novinky

V 1. lize znovu doma, přijedou celky z Ostravy

Po skvělém úvodu se stolní tenisté Pedagogu znovu představí doma. Ve 3. a 4. kole první ligy přivítají v sobotu od 15 hodin Ostravu C a v neděli od 10 hodin Ostravu B.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice zažil snovou premiéru v první lize, když doma na úvod porazil Hustopeče i Brno. V tabulce je z toho průběžné krásné druhé místo a velké povzbuzení na začátku sezony. Skvěle se uvedly letní posily Radek Košťál s Janem Holáněm. Při svých úvodních zápasech ve vyšší soutěži bodovali i bratři Kortusové. V týdnu klub dotáhl střídavé starty Matěje Záboje a Adama Sivery z HB Ostrov.

TJ Ostrava KST C je mladším týmem z obou záloh Ostravy v první lize. Nováček soutěže získal z předehrávaného dvojzápasu s béčkem pět bodů, což je pro něj dobrý vklad do sezony. Na úvod navíc mužstvo ve složení Radim Morávek (3:0), Vít Kadlec (2:1), Filip Vybíral (2:1) a Jakub Plachta (1:2) přehrálo Havířov 10:4.

TJ Ostrava KST B by při nasazení nejsilnější sestavy mohlo směle pomýšlet na postup do extraligy. To tým potvrdil hned na úvod, když dovolil Havířovu jediný bod (10:1). Silnou čtyřku Tomáš Martinko (2:0), Tomáš Přistál (2:0), Adam Štalzer (2:0) a Jiří Javůrek (0:0) může doplnit ještě extraligový František Onderka (2:1).

Podmínky pro konání utkání a pro účast diváků podléhají aktuálním nařízením vlády. Budeme informovat na našem Facebooku.

SOBOTA 3. 10. 2020 V 15:00: TBG SWIETELSKY PEDAGOG ČESKÉ BUDĚJOVICE - TJ OSTRAVA KST C

NEDĚLE 4. 10. 2020 V 10:00: TBG SWIETELSKY PEDAGOG ČESKÉ BUDĚJOVICE - TJ OSTRAVA KST B

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat