Novinky

Na Pedagog dorazí pražské celky Elizza a EL Niňo

Snad kompletní dvojzápas sehrají stolní tenisté Pedagogu v první lize. V sobotu by měli od 15 hodin přivítat Elizzu Praha, v neděli od 10 hodin pak EL Niňo.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice zůstává v prvoligové tabulce na osmé příčce. Naposledy Budějovičtí hráli kvůli covidu o víkendu jen jeden duel, kdy po pěti hodinách museli přijmout těžkou domácí prohru s DTJ Hradec Králové 8:10. Souboj se Sokolem Hradec Králové tak mají k dobru. Pro Jihočechy to byla teprve třetí domácí prohra v sezoně. 

TTC Elizza Praha se v poslední době trápí. Aktuálně nevyhrála už pětkrát v řadě. Sérii čtyř proher přerušila naposledy remízou s Hustopečemi. V součtu to aktuálně stačí na desátou příčku, o dva body za Pedagogem. Proti Jihočechům vyhráli Pražané na podzim 10:4. Tým se spoléhá hlavně na zkušené trio Fígeľ, Laboutka, Hlaváček, doplňované o další hráče - Dvořák, Krameš, Šedivý, Trong, Knobloch.

SF SKK EL Niňo Praha B zažívá naopak výborné období. Z posledních osmi duelů vyhrálo sedm a vystoupalo v tabulce na čtvrté místo. Pražanům se daří doma, ale venku mají bilanci vyrovnanou. V týmu mladíků tvoří základní čtyřku J. Kaucký, Šíp, Stach a Přída, hráli už také Zelinka či Pisár. Na podzim Pedagog padl na EL Niňu 7:10.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice - Elizza Praha v sobotu od 15 hodin

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice - EL Niňo Praha B v neděli od 10 hodin