Novinky

Sezonu uzavřel Pedagog prohrou v Havlíčkově Brodě, skončil osmý

Stolní tenisté Pedagogu uzavřeli sezonu v první lize porážkou 1:10 na stolech Havlíčkova Brodu.

Jihočeši dorazili k poslednímu utkání bez Radka Košťála. Příležitost dostal Adam Sivera, který nastoupil proti svému současnému klubu. Domácí byli kompletní a od začátku plnili roli jasných favoritů. Vždyť za celý rok prohráli jen dvakrát, v obou případech s Ostravou B.

Hosté se v deblech postupně zlepšovali. Martin s Filipem ale nedosáhli ani na set se Skálou a Květoněm. Alespoň zisk sady si připsali Pavel s Adamem proti Slapničkovi s Jadrným.

Jediný bod Pedagogu zapsal Martin Hanák, když v utkání plném dlouhých výměn a napínavých koncovek přetlačil Jakuba Slapničku 3:1. Filip vedle dvakrát dotáhl Květoně až na devět, ale neurval ani set. Podobně dopadl Pavel se Skálou. Aktivně se prezentoval Adam s Jadrným. Sice prohrál 1:3, ale zanechal slušný dojem.

Martin mohl porazit i dalšího domácího mladíka. S Květoněm získal první set, v tom druhém měl dva setboly, ale nevyužil je a soupeř zlomil utkání na svou stranu. Filip následně příliš nevzdoroval Skálovi, což platí i o Pavlovi s Jadrným, přestože získal set. To se povedlo i Adamovi se Slapničkou, vedl 1:0, ale v dalších setech už bodoval častěji domácí hráč.

Utkání uzavřel Skála výhrou 3:1 s Martinem, domácí celkově triumfovali 10:1. Pedagog skončil s bilancí 13 výher a 13 porážek na 8. příčce prvoligové tabulky.

26. kolo I. ligy mužů - 9. 4. 2022: HB Ostrov Havlíčkův Brod B - TBG Swietelsky Pedagog ČB 10:1