Novinky

Pedagog uzavře sezonu v Havlíčkově Brodě

Poslední zápas čeká stolní tenisty Pedagogu v této prvoligové sezoně. V sobotu od 9.30 hodin nastoupí na stolech Havlíčkova Brodu.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice je v závěru své úvodní celé prvoligové sezony. Ať poslední zápas dopadne jakkoliv, za své výkony se stydět nemusí. Aktuálně má pozitivní bilanci 13 výher, 12 porážek, a ta tak případně zůstane maximálně vyrovnaná. Jihočeši jsou v tabulce na sedmé příčce a oproti ostatní mají o zápas navíc. Výš už se nedostanou, v případě prohry by je ještě mohly předstihnout oba týmy z Hradce Králové.

HB Ostrov Havlíčkův Brod B jako záloha extraligového celku prokazuje po celý rok mimořádné kvality. Spolu s Ostravou B si vlastně hrají svou soutěž a HB prohrálo za celý rok jen dvakrát, v obou případech právě s Ostravou, a tak zřejmě skončí druhý. Mladou čtveřici Skála, Květoň, Slapnička, Jadrný doplňuje občas ještě další mladík Brhel či zkušený kouč Vožický, který ze 23 zápasů neprohrál ani jednou. Oba celky spolu sezonu začínaly, před šesti desítkami diváků uspěli na Pedagogu hosté 10:5.

HB Ostrov Havlíčkův Brod B - TBG Swietelsky Pedagog ČB v sobotu od 9.30 hodin