Novinky

Domácí rozlučku obstará nakonec jen jeden zápas

Ostrava C k zápasu nedorazí a Pedagog vyhraje kontumačně. Poslední domácí utkání sezony tak Budějovičtí sehrají v neděli od 10 hodin s Ostravou B.

TBG Swietelsky Pedagog České Budějovice zvládl poslední domácí bitvu se Sokolem Hradec Králové B a po výhře 10:7 se posunul v tabulce na sedmou příčku. Pokud by tomu tak zůstalo až do konce ročníku, nikdo by se v klubu nezlobil. Minimálně jednu výhru si připíše kontumačně a další by ještě rád přidal. Domácí rozlučku s prvoligovou sezonou obstará stejně jako loni duel s Ostravou B.

TJ Ostrava KST B bojuje s Havlíčkovým Brodem o prvenství v první lize, když prohrál za celou sezonu jen jedinkrát. Právě sobotní duel s HB zřejmě rozhodne o postupujícím. Na podzim Jihočeši prohráli s tímto soupeřem bez Radka Košťála 2:10. Tým ostravského béčka je prakticky extraligový - tvoří ho Tomáš Martinko, Štalzer, Morávek, Kadlec a Přistál.

TJ Ostrava KST C je bez výhry poslední a týden před utkáním emailem oznámilo, že kvůli zranění a nemoci nedorazí. Bohužel.

TBG Swietelsky Pedagog ČB - TJ Ostrava KST B v neděli v 10 hodin